czwartek, 7 czerwca 2012

czwarty .

                             Rozdział pisany w zeszycie na lekcji Matmy + ze słuchawkami 






- Co się stało ?
-No bo wiesz ..Jestem w szpitalu i .. - Van  z nerwów nie dała mi dokończyć
 -Jak to w szpitalu ... ? - niemal krzyknęła do słuchawki.. -
Nina co się stało ? - wydawało mi się , że popłynęła jej łza .
- Słońce nie płacz ! - powiedziałam
-Ale skąd ty to .. dobra nie ważne . Opowiadaj mi dlaczego jesteś w szpitalu .. !

  Czułam , że jest strasznie zdenerwowana więc opowiedziałam jej wszystko po kolei .

-Jeny Nina  , Ty kaleko . ! - zaśmiała się co oznaczało , że już się tak nie boi
Ale z tego Maxa słodziak - powiedziała
-  No jakbym nie wiedziała . - powiedziałam śmiejąc się .
Dobra jakby co odezwę się jutro  padam ze zmęczenia . Pa słońce .
-No dobra . Papa Kaleko . ! -kolejny raz się zaśmiała .


    Po zakończeniu rozmowy włączyłam słuchawki , ulubioną playlistę (w tym : Justin Bieber - Boyfriend , Selena Gomez - Hit the lights , i Selena Gomez - I promise ) moje ulubione Piosenki z całej Playlisty .  
Przy tych piosenkach zasnęłam . 
___________
Rano obudził mnie ciepły pocałunek w policzek . Zdziwiłam się widząc kto tam jest  . 
- Dzień Dobry Śpiochu ! 
-Max ?! Co ty tu robisz ?! - sama się zdziwiłam ,  że się tak uniosłam  .
-Ehe , fajne powitanie . ! Nikt się tak nie zezłościł jak mnie zobaczył  .  - odpowiedział uśmiechając się . 
-Nie to miałam na myśli . Po prostu  jest około 7: 30 a ty już przy mnie siedzisz. Chciało ci się ? Kochany jesteś . ! 
-Jasne ! odpowiedział się uśmiechając się  pokazując  tym samym swoje białe kły  .
A słodsze  od tego jest to , że jest już prawie 13 : 00 
-Coo..?! to już tak późno ?! Od  kiedy tu jesteś ? 
-Hmm. poczekaj !  - spojrzał na swój zegarek  .. Jakieś 4 h. - zaśmiał się .
-Coo . ? Zgłupiałeś ? Czemu mnie nie obudziłeś ? - zapytałam zezłoszczona 
-Bo jak spałaś to się tak słodko uśmiechałaś ! Nie chciałem ci przerywać snu . Najwyraźniej ci sie podobał . ! A o czym śniłaś  ? - tego pytania się nie spodziewałam  
- Na pewno chcesz wiedzieć ? 
-Takk . ! 
- O  Tobie . ! - zrobiłam się czerwona i schowałam się pod kądrę . !
Czułam , że odkrywa mi kądrę z twarzy powiedział : 
- Ty mi się też dzisiaj śniłaś ! - powiedział po czym zbliżył się by mnie pocałować był już tak blisko czułam jego oddech na moich ustach . Był już tak strasznie blisko . gdy nagle weszła do Sali moja mama . Oboje w tym samym czasie odsunęliśmy się od siebie . Mama się zaśmiała i zaczęła mówić : 
-Przepraszam , że wam przeszkodziłam . - zaśmiała się kolejny raz
- W niczym ... - spojrzeliśmy na siebie po czym wybuchnęliśmy śmiechem . Wypowiedzieliśmy to zdanie w tym samym czasie . 
-Dobra, dobra . Mam dobrą wiadomość . Dzisiaj możesz już wyjść ze szpitala . 
-To super . ! Przytuliłam się do Maxa ,
Już po 30 minutach wychodziłam z kulami ze szpitala . Max dał mi buziaka w policzek po czym poszedł w swoja stronę . 
-Maaax ! - krzyknęłam za nim
-Cooo ? - odkrzykną 
-Chodź do mnie . ! 
-Nie mogę spóźnię się !
-Dokąd ? 
-Wybacz nie mogę ci powiedzieć . Nie teraz  - po tych słowach odszedł .
Przez cały czas zastanawiałam się o co mogło chodzić . Czy miał kogoś ?  Miliony pytań chodziły mi po głowie . 
Włączyłam muzykę na słuchawkach . I zaspałam . 
Gdy sie obudziłam  Zobaczyłam 3 sms-y od Maxa .
1. `Mała , wybacz , ze tak wyszło ale na prawdę nie mogę i powiedzieć . Tęsknię już za Tb .;** `  
2. `Nina . Jest już 03:00 ja nie śpię bo myślałem o tym wszystkim .Jesteś dla mnie ważna i Ci o tym powiem . Jutro będę u cb około 14  ; c ` 
Pomyślałam o 14 ? Mam dużo czasu . 
Poszła wziąśc prysznic . O ile to tak można nazwa ` kąpiel z gipsem. ` ehe fanie to wygląda a brzmi jeszcze lepiej . Już wróciłam była 13 . Już byłam gotowa . Usiadłam na sofie w Pokoju i włączyłam piosenkę ` Justin Bieber - Boyfriend . ` Fakt jestem jego ogromna fanką . 
Niczym się zorientowałam była już 14 a Max stał już w moim pokoju . 
-Punktualny jesteś . ! 
-Taa . Tak się wychowałem . 
Po tym zdaniu nastąpiła 5-io minutowa cisza . 
Dobra . Chcesz coś o mnie wiedzieć - zaczął mówić bardzo niepewnie 
` Wiele dziewczyn jak to słyszało zostawiało mnie . ! Ty pewnie też to zrobisz . Ale bajka . Nie chcę cię okłamywać bo cię Kocham . - moje serce zamarzło . nie wiedziałam co powiedzieć 

Oto moja Historia ... 


______________________________

Hejka . Co o tym myślicie ? 
Pisałam to przez cała lekcje matematyki ze słuchawkami w uszach  , Skupiłam się na dziale mam nadzieje że się udał . Dodaje go tak późno wcześniej czasu nie było . 
Dziękuję wam za tyle wyświetleń . To dal mnie wiele znaczy . ! 

Pozdrawiam    was . 

-kissmehoney -

1 komentarz:

  1. Supeer .. Częściej dodawaj rozdziały . :D Ciekawy ten blog . ;D
    Zapraszam do mnie . ; )
    www.maze-feelings.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń