- Co się stało ?
-No bo wiesz ..Jestem w szpitalu i .. - Van z nerwów nie dała mi dokończyć
-Jak to w szpitalu ... ? - niemal krzyknęła do słuchawki.. -
Nina co się stało ? - wydawało mi się , że popłynęła jej łza .
- Słońce nie płacz ! - powiedziałam
-Ale skąd ty to .. dobra nie ważne . Opowiadaj mi dlaczego jesteś w szpitalu .. !
Czułam , że jest strasznie zdenerwowana więc opowiedziałam jej wszystko po kolei .
-Jeny Nina , Ty kaleko . ! - zaśmiała się co oznaczało , że już się tak nie boi
Ale z tego Maxa słodziak - powiedziała
- No jakbym nie wiedziała . - powiedziałam śmiejąc się .
Dobra jakby co odezwę się jutro padam ze zmęczenia . Pa słońce .
-No dobra . Papa Kaleko . ! -kolejny raz się zaśmiała .
Po zakończeniu rozmowy włączyłam słuchawki , ulubioną playlistę (w tym : Justin Bieber - Boyfriend , Selena Gomez - Hit the lights , i Selena Gomez - I promise ) moje ulubione Piosenki z całej Playlisty .
Przy tych piosenkach zasnęłam .
___________
Rano obudził mnie ciepły pocałunek w policzek . Zdziwiłam się widząc kto tam jest .
- Dzień Dobry Śpiochu !
-Max ?! Co ty tu robisz ?! - sama się zdziwiłam , że się tak uniosłam .
-Ehe , fajne powitanie . ! Nikt się tak nie zezłościł jak mnie zobaczył . - odpowiedział uśmiechając się .
-Nie to miałam na myśli . Po prostu jest około 7: 30 a ty już przy mnie siedzisz. Chciało ci się ? Kochany jesteś . !
-Jasne ! odpowiedział się uśmiechając się pokazując tym samym swoje białe kły .
A słodsze od tego jest to , że jest już prawie 13 : 00
-Coo..?! to już tak późno ?! Od kiedy tu jesteś ?
-Hmm. poczekaj ! - spojrzał na swój zegarek .. Jakieś 4 h. - zaśmiał się .
-Coo . ? Zgłupiałeś ? Czemu mnie nie obudziłeś ? - zapytałam zezłoszczona
-Bo jak spałaś to się tak słodko uśmiechałaś ! Nie chciałem ci przerywać snu . Najwyraźniej ci sie podobał . ! A o czym śniłaś ? - tego pytania się nie spodziewałam
- Na pewno chcesz wiedzieć ?
-Takk . !
- O Tobie . ! - zrobiłam się czerwona i schowałam się pod kądrę . !
Czułam , że odkrywa mi kądrę z twarzy powiedział :
- Ty mi się też dzisiaj śniłaś ! - powiedział po czym zbliżył się by mnie pocałować był już tak blisko czułam jego oddech na moich ustach . Był już tak strasznie blisko . gdy nagle weszła do Sali moja mama . Oboje w tym samym czasie odsunęliśmy się od siebie . Mama się zaśmiała i zaczęła mówić :
-Przepraszam , że wam przeszkodziłam . - zaśmiała się kolejny raz
- W niczym ... - spojrzeliśmy na siebie po czym wybuchnęliśmy śmiechem . Wypowiedzieliśmy to zdanie w tym samym czasie .
-Dobra, dobra . Mam dobrą wiadomość . Dzisiaj możesz już wyjść ze szpitala .
-To super . ! Przytuliłam się do Maxa ,
Już po 30 minutach wychodziłam z kulami ze szpitala . Max dał mi buziaka w policzek po czym poszedł w swoja stronę .
-Maaax ! - krzyknęłam za nim
-Cooo ? - odkrzykną
-Chodź do mnie . !
-Nie mogę spóźnię się !
-Dokąd ?
-Wybacz nie mogę ci powiedzieć . Nie teraz - po tych słowach odszedł .
Przez cały czas zastanawiałam się o co mogło chodzić . Czy miał kogoś ? Miliony pytań chodziły mi po głowie .
Włączyłam muzykę na słuchawkach . I zaspałam .
Gdy sie obudziłam Zobaczyłam 3 sms-y od Maxa .
1. `Mała , wybacz , ze tak wyszło ale na prawdę nie mogę i powiedzieć . Tęsknię już za Tb .;** `
2. `Nina . Jest już 03:00 ja nie śpię bo myślałem o tym wszystkim .Jesteś dla mnie ważna i Ci o tym powiem . Jutro będę u cb około 14 ; c `
Pomyślałam o 14 ? Mam dużo czasu .
Poszła wziąśc prysznic . O ile to tak można nazwa ` kąpiel z gipsem. ` ehe fanie to wygląda a brzmi jeszcze lepiej . Już wróciłam była 13 . Już byłam gotowa . Usiadłam na sofie w Pokoju i włączyłam piosenkę ` Justin Bieber - Boyfriend . ` Fakt jestem jego ogromna fanką .
Niczym się zorientowałam była już 14 a Max stał już w moim pokoju .
-Punktualny jesteś . !
-Taa . Tak się wychowałem .
Po tym zdaniu nastąpiła 5-io minutowa cisza .
Dobra . Chcesz coś o mnie wiedzieć - zaczął mówić bardzo niepewnie
` Wiele dziewczyn jak to słyszało zostawiało mnie . ! Ty pewnie też to zrobisz . Ale bajka . Nie chcę cię okłamywać bo cię Kocham . - moje serce zamarzło . nie wiedziałam co powiedzieć
Oto moja Historia ...
______________________________
Hejka . Co o tym myślicie ?
Pisałam to przez cała lekcje matematyki ze słuchawkami w uszach , Skupiłam się na dziale mam nadzieje że się udał . Dodaje go tak późno wcześniej czasu nie było .
Dziękuję wam za tyle wyświetleń . To dal mnie wiele znaczy . !
Pozdrawiam was .
-kissmehoney -